Porady ekspertów

Mata masująca YOGA na leżąco dla kogo?Maty tej może używać niemal każdy, gdyż posiada ona aż 4 różne programy oraz 3 poziomy intensywności. Dzięki temu można dopasować jej działanie do aktualnych potrzeb, a także poziomu rozciągnięcia ciała. Dlatego też z urządzenia tego zadowolone powinny być zarówno osoby, które maja w życiu mało ruchu odczuwają często napięcie mięśni pleców, lub z powodów zdrowotnych muszą większość czasu przebywać w łóżku jak i osoby uprawiające jogę czy pilates - mające dobrze rozciągnięte ciało.

Działanie maty koncentruje się na rozciąganiu mięśni pleców, co pomaga zrelaksować spięte mięśnie, zwiększyć rozciągliwość i elastyczność ciała. Przynosi ulgę po długim dniu w pracy i zbyt długim przebywaniu w pozycji siedzącej. Dzięki zastosowaniu poduszek pneumatycznych, które automatycznie pompują się w zależności od wybranego programu, zrelaksowanie się w zaciszu domowym jest teraz jeszcze szybsze i łatwiejsze.


Czy ten masaż mi pomoże?Masaż urządzeniami HoMedics zbliżony jest do masażu który wykonuje ręcznie masażysta. Jest to forma relaksu, zapobiegania dolegliwością a nie metoda leczenia schorzeń. Masaż matami HoMedics wskazany jest dla ludzi mających siedzący tryb pracy (pracownicy biurowi, kierowcy) także dla ludzi procujących fizycznie których kręgosłup jest znacząco obciążany podczas wykonywania pracy. Systematyczny masaż pomoże Ci uporać się z bólami pleców, a także pobudzi twoje ciało przez polepszenie cyrkulacji krwi. Koszt zakupu maty masującej zwróci się już po kilku tygodniach użytkowania, a co najważniejsze przyniesie ulgę Tobie i twoim bliskim.


Czy mogę używać maty na leżąco?Większość mat HoMedics dedykowanych jest do używania na fotelu lub krześle w pozycji pionowej. Wszystkie maty z serii BMSC, QRM, SBM są matami na fotel i nie wolno się na nie kłaść, ponieważ nadmierny nacisk może spowodować nieodwracalne uszkodzenie produktu. W naszej ofercie są jednak mata która przeznaczona jest do masażu w pozycji leżącej. Jest to mata YOGA - YMM-1500 oferująca masaż rozciągający - oparty na ćwiczeniach Yogi. ZOBACZ


Garść informacji o IPL AFT "DUO"
IPL AFT ? Co to takiego ?
Jedna z najbardziej zaawansowanych technologi dostępnych na światowym rynku elektronicznym. Najnowszym osiągnięciem w technologii IPL jest  system AFT ? ?Advanced Fluorescent Technology? ? technologia fluorescencyjna zwana IN MOTION. Urządzenia wykonane w nowej technologii nazywane potocznie: IPL AFT umożliwiają dużo szybsze i skuteczniejsze wykonywanie zabiegów a emitowane impulsy świetlne są całkowicie bezpieczne i nie odczuwalne dla pacjenta.