Ładowanie...

Rewolucyjna mata Shiatsu HoMedics FLEX.
Nareszcie kompleksowe rozwiązanie do walki z bólem pleców

Czy bezskutecznie szukałeś maty, która wymasuje całe plecy od samego dołu aż po sam kark? Udało się? Nie? Teraz już się uda dzięki nowej macie HoMedics FLEX

Kup Teraz
O macie FLEX

mata FLEX #1 do walki z bólem pleców

Ból dolnej części pleców jest często spowodowany napięciem pośladków i ścięgien podkolanowych. Większość poduszek masujących niewiele robi w tym obszarze. Full Body Flex Shiatsu rozciąga się od ramion aż do pośladków i nóg. Nasza elastyczna technologia gąsienic idealnie dopasowuje się do Twojego ciała, a masaż Shiatsu łagodzi ból.

“Naprężenie zginaczy bioder i ścięgien podkolanowych może zmienić ustawienie miednicy; wpływa to na ułożenie kręgosłupa i może powodować ból krzyża. Brak ruchu obrotowego i możliwości zginania lub prostowania biodra do przodu lub do tyłu może wpływać na ruchy chodzenia, biegania, kołysania i skręcania oraz zwiększać obciążenie mechaniczne dolnej części pleców.”

Thomas A. McNally, M.D. orthopedic surgeon & medical director, Chicago Spine Center at Weiss Memorial Hospital

4

Programy masażu

90

Całkowita długość masażu (cm)

Funkcje maty

Niesamowite funkcje

Masaż Shiatsu

Podstawowym zadaniem maty FLEX jest walka z bólem pleców. Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest to jedyna domowa mata Shiatsu, która masuje również uda i pośladki włącznie z mięśniem gruszkowym, który bardzo często jest przyczyną bólu promieniejącym na całe plecy. Mata Flex jest unikalnym produktem, na który wszyscy z niecierpliwością czekali i który potrafi zastąpić standardowe 3 produkty : matę, poduszkę masująca i masażer karku.

Masaż punktowy

Boli Cie konkretne miejsce, w takim razie przyd Ci się fukcja masażu punktowego, który idealnie trafia w źródło bólu

Podgrzewanie

Jest to kolejna innowacja użyta w tej macie w odróżnieniu od pozostałych mat Shiatsu, tutaj podgrzewana jest cała mata a nie tylko rolki masujące, co daje zdecydowanie lepsze efekty rozluźnienia obolałych mięśni.

Elegancka tapicerka

Pokryta jest miękka jasną i bardzo elegancką materiałową tkaniną. Mata będzie pasowała do każdego wnętrza niezależnie od jego wystroju.

Prosta obsługa

Chcemy aby nasze produkty były możliwie jak najprostsze w obsłudze, dlatego jak tylko włączysz matę to włączy się domyślny program masażu z podgrzewaniem. Widzisz jakie to proste !.

Ultra cienka i cicha

Dzięki innowacyjnemu systemowi szynowemu jest to najcieńsza mata Shiatsu dostępna na rynku. Jest to zarazem najcichsza mata Shiatsu dostępna w sprzedaży

Łagodzi ból

Jest to jedyna mata, która bez przerwy masuje uda, pośladki i plecy aż po kark, dlatego jest w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej uporczywym bólem pleców.

Dbamy o środowisko

Karto maty nie posiada kolorowych nadruków, a w środku nie znajdziesz już plastikowych worków. Wszystko po to aby chronić środowisko.

Idealna na prezent

Dbasz o najbliższych? Ta mate będzie dla nich idealnym prezentem na każdą okazję.

Media

Zobacz jak wygląda i pracuje nasza nowa mata

Jest to jedyny na rynku produkt, który masuje bez przerwy od ud aż po same barki!

Mata Flex MCS-512H ... ... ... ... ...
Jak to działa

3 proste kroki

Rozpakuj matę

Mata jest bezpiecznie spakowana w pudełko i zabezpieczona papierem - nie używamy już plastiku ! Wyjmij matę delikatnie z pudełka zdejmij ochronny papier, mata domyślnie jest zabezpieczona paskami z rzepem, które należy odczepić aby rozłożyć matę oraz włożyć w tylna cześć maty ( jest specjalne wycięcie w tapicerce) i tam przyczepić aby nie przeszkadzały.

Podłącz matę do prądu

Wyjmij z pudełka zewnętrzny zasilacz oraz odpowiedni kabel, podłącz końcówkę wtyczki zasilacza do gniazda maty a następnie podłącz zasilacz do prądu. W tym modelu nie ma śrub zabezpieczających mechanizm więc nie bój się że uszkodzisz matę.

Włącz matę pilotem

Domyślnie włączy się program masażu całych pleców z podgrzewaniem na niskiej prędkości obrotów rolek. Program trwa 15 minut i w tym czasie możesz dowolnie zmieniać funkcje maty

Skontaktuj się z nami

Bądź w kontakcie!

Jesteśmy do twojej dyspozycji i chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produkt

Adres

Opole, ul. Wspólna 26