Porady ekspertów

Garść informacji o IPL AFT "DUO"
IPL AFT ? Co to takiego ?
Jedna z najbardziej zaawansowanych technologi dostępnych na światowym rynku elektronicznym. Najnowszym osiągnięciem w technologii IPL jest  system AFT ? ?Advanced Fluorescent Technology? ? technologia fluorescencyjna zwana IN MOTION. Urządzenia wykonane w nowej technologii nazywane potocznie: IPL AFT umożliwiają dużo szybsze i skuteczniejsze wykonywanie zabiegów a emitowane impulsy świetlne są całkowicie bezpieczne i nie odczuwalne dla pacjenta.


Jak walczyć z uporczywym bólem?Spróbuj nowego rewelacyjnego urządzenia iHeal marki HoMedics !
Urządzenie iHeal wykorzystuje technologię PEMF aby aktywnie przyspieszyć gojenie i dać ulgę w bólu
PEMF- terapia impulsami pola elektromagnetycznego
Jest to bezpośrednie leczenie urazów tkanki miękkiej, w tym: RSI ( chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien) Zespół cieśni nadgarstka Zapalania ściegien Urazów sportowych Artretyzmu Neuropatii Skręceń i Nadwyrężeń
Jak to działa?
iHeal wysyła bezbolesne fale magnetyczne w głąb tkanek ciała i kości poprzez niskie pole elektromagnetyczne, które wysyła słaby impuls elektryczny w głąb ciała, bardzo zbliżony do naturalnych sygnałów ciała.
Fale PEMF wzmagają przepływ krwi do leczonego obszaru i znacząco zmniejszają czas gojenia aż o 30%, redukując przy tym zapalenia i ból.
Częstotliwość i kształt tych fal został starannie dobrany aby stymulować aktywność komórek, polepszając tym samym naturalną zdolność ciała do regeneracji.
Terapia iHeal jest bezinwazyjna oraz nie wymaga stosowania jakichkolwiek leków, zastrzyków czy operacji.
Urządzenie może być używane regularnie nawet do 10 godzin dziennie bez przerwy. Wspomoże naturalny metabolizm twojego ciała stymulując i naprawiając uszkodzone tkanki - można stosować go nawet podczas snu.
Zalety
Brak efektów ubocznych Bardzo prosty w użyciu, brak żadnych ustawień Wystarczy włączyć lub wyłączyć Może być noszony komfortowo w każdej sytuacji Po prostu załóż go i zapomnij a on niech robi swoje Brak konieczności używania kremów lub żelu Brak kabli Długa żywotność baterii do 200 godzin
Jak używać iHeal?
Wystarczy założyć na miejsce bólu za pomocą opaski lub bezbarwnych plastrów, włączyć i pozostawić aby działało przez kilka godzin. Najskuteczniejsza będzie regularna terapia.


Czy mogę używać maty na leżąco?Większość mat HoMedics dedykowanych jest do używania na fotelu lub krześle w pozycji pionowej. Wszystkie maty z serii SBM, QRM, CBS są matami na fotel i nie wolno się na nie kłaść, ponieważ nadmierny nacisk może spowodować nieodwracalne uszkodzenie produktu. W naszej ofercie są jednak dwie maty które przeznaczone są do masażu w pozycji leżącej. Jest to mata RMM-300H oferująca masaż Shiatsu i podgrzewanie oraz mata wibracyjna MMP-200 z podgrzewaniem.


Terapia magnetyczna -jak to działa?Zasada działania terapii magnetycznej jest bardzo prosta a zarazem skuteczna. Opiera się ona na generowaniu pola magnetycznego wokół miejsc bólu, które skutecznie uśmierza ból. Terapia polem magnetycznym jest szeroko stosowana w leczeniu różnych dolegliwości. Dzięki opaskom magnetycznym możesz we własnym domu pozbyć się dolegliwości kolan, pleców, łokci, nadgarstków, stawu skokowego oraz głowy.


Czy ten masaż mi pomoże?Masaż urządzeniami HoMedics zbliżony jest do masażu który wykonuje ręcznie masażysta. Jest to forma relaksu, zapobiegania dolegliwością a nie metoda leczenia schorzeń. Masaż matami HoMedics wskazany jest dla ludzi mających siedzący tryb pracy (pracownicy biurowi, kierowcy) także dla ludzi procujących fizycznie których kręgosłup jest znacząco obciążany podczas wykonywania pracy. Systematyczny masaż pomoże Ci uporać się z bólami pleców, a także pobudzi twoje ciało przez polepszenie cyrkulacji krwi. Koszt zakupu maty masującej zwróci się już po kilku tygodniach użytkowania, a co najważniejsze przyniesie ulgę Tobie i twoim bliskim.